Koszty dostawy

ZAMÓWIENIA OD 300 ZŁ - WYSYŁKA GRATIS.

Koszty i terminy dostawy:

 
1. Przy towarze podany jest orientacyjny czas wysyłki. Jest to czas, który upływa od złożenia zamówienia do chwili wysłania zamówionych produktów ze sklepu. Zamówienie na towary o różnych podanych czasach wysyłki realizowane jest po skompletowaniu wszystkich zamówionych produktów, tzn. po upływie czasu najdłuższego z podanych. Jeżeli czas realizacji okazałby się dłuższy niż podany na stronie StolzPowylamywanymiNogami.com.pl pracownik sklepu skontaktuje się telefonicznie lub za pomocą e-maila, aby poinformować o opóźnieniu i potwierdzić dalszą realizację zamówienia. Podany czas realizacji zamówienia nie uwzględnia dni wolnych od pracy.
 
2. Termin otrzymania przesyłki przez Klienta równa się sumie czasu przygotowania zamówienia przez ekipę sklepu StolzPowylamywanymiNogami.com.pl oraz przewidywanego czasu dostawy przez firmy kurierskie lub paczkomaty (zazwyczaj ok. 2 dni robocze).
 
3. Zamówiony towar wysyłany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost lub DPD oraz przez Paczkomaty InPost. Gdy suma zamówienia przekracza 300 zł, towar jest wysyłany na koszt sprzedawcy.
 
 
SPRAWDŹ, JAKA FORMA DOSTAWY BĘDZIE DLA CIEBIE NAJKORZYSTNIEJSZA!  KURIER INPOST, PACZKOMATY CZY ODBIÓR OSOBISTY?
 
PRZESYŁKI W POLSCE:
 

WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA

do 300 zł   od 300zł
KOSZT Paczkomaty InPost  15,90 zł        0 zł
KOSZT Kurier InPost  15,90 zł          0 zł
            
 
 
Dodatkowe opłaty:
  •  płatność za pobraniem +5 zł (możliwa tylko po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym: 22 2436822 lub 660559115 czy mailowym: sklep@stolzpn.pl)

 

PRZESYŁKI ZAGARNICZNE:  

Koszt przesyłki zagranicznej na terenie Europy w zależności od kraju: ok. 50 -110 zł.

Przesyłki wysyłane poza Europę wyceniane są indywidualnie. Prosimy o kontakt na adres: biuro@stolzpn.pl

kontakt:

222436822

sklep@stolzpn.pl

Sklep STÓŁ Z POWYŁAMYWANYMI NOGAMI
ul. Bartycka 115 lok U-01
00-716 Warszawa
NIP: 5213630377

Znajdziesz nas na: